15 Eylül 2009 Salı

KADİR GECEMİZ HAYIRLI UGURLU OLSUN

SELAMÜNALEYKÜM
Arıcı dostlar,izleyiciler Rahmet ve mağfiret mevsimi Ramazan ayının sonuna yaklaşırken bin aydan daha hayırlı oldugu bildirilen KADİR GECESİNE ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız.
KADİR GECESİ,Yüce Kitabımız Kur'anın indirilmeye başlandıgı,Sema kapılarının açılarak esenlik ve güvenligin her tarafa yayıldıgı,dua ve tövbelerin kabul edildiği bir gecedir.
Peygamber efendimiz ''faziletine inanarak ve sevabını da yalnız Allah'tan umarak KADİR GECESİ ni güzel amellerle geçirenlerin geçmiş günahlarının bağışlanacağı'' müjdesini vermekte ve bu gecede ''Allah'ım sen affedicisin,affetmeyi seversin, beni de affeyle'' diyerekdua etmemizi tavsiye etmektedir.İnanıyoruzki,unutarak ve bilmeyerek işlediğimiz günahlardan gerçekten pişman olur ve onlara bir daha dönmemeye karar verirsek, kendimizle hesaplaşıp kulluk ve sorumluluk bilincimizi yenileyebilirsek Yüce Rabbimiz bizleri affedecektir.
Öyleyse ,bu mübarek gecenin rahmet ikliminde,Yüce Allah'tan bizleri samimiyetten ve istikametten ayırmamasını,doğruyu bulduktan sonra kalplerimizi eğriltmemesini ve bizleri affetmesini dileyelim.
Bu duygu ve4 düşüncelerle KADİR GECENİZİ tebrik eder,bu müstesna gece de yapacagımız dua veyakarışların bütün insanlığa sevgi,barış ve huzur getirmesini YÜCE ALLAH' tan niyaz ederim. M.Hilmi ÖZKAL 15 EYLÜL 2009 Saat:17.00

Hiç yorum yok: